Skup nieruchomości

Jeżeli chciałbyś szybko sprzedać swoją nieruchomość i błyskawicznie otrzymać za nią zapłatę, to nasza propozycja powinna Ciebie zainteresować. Zajmujemy się także skupem nieruchomości od naszych Klientów. Od momentu podjęcia przez nas decyzji o zakupie, zapewniamy natychmiastową finalizację transakcji u notariusza. Nie musisz tracić czasu na przygotowywanie ogłoszenia, prezentację nieruchomości i żmudnie oczekiwać na kupca. Możesz po prostu skontaktować się z nami dzwonić lub pisząc do nas maila. Jeśli Twoją propozycję uznamy za atrakcyjną, szybko podejmiemy decyzję i sfinalizujemy transakcję.

Skupujemy działki budowlane oraz rolne na terenie Opola oraz bliskich okolic

Nie martw się formalnościami – bierzemy to na siebie.
Zajmujemy się nieruchomościami na bieżąco, więc możesz być spokojny o szybką i bezpieczną transakcję (gotówką lub przelewem), którą finalizujemy u notariusza.

Najczęściej kupujemy działki budowlane w województwie opolskim, w szczególności w Opolu i najbliższych okolicach - mogą to być działki z pozwoleniem budowlanym lub bez, ale także działki rolne, których przekształcenie może potrwać nawet kilka lat. Rozważymy każdą propozycję i zawsze uzyskasz od nas odpowiedź!

Skup działek budowlanych
Opole, Chmielowice, Żerkowice, Winów, Górki, Luboszyce, Kępa, Czarnowąsy, Sławice, Lędziny

Jak wygląda proces zakupu działki?
  1. Zgłaszasz nam chęć sprzedaży swojej działki – telefonicznie lub pisząc e-maila: biuro@metropola.pl. Prosimy na tym etapie o podanie w miarę szczegółowych informacji (m.in. nr księgi wieczystej, adres nieruchomości, nr działki, proponowanej ceny), które pozwolą nam na wstępną ocenę atrakcyjności oferty.
  2. Analizujemy Twoją propozycję.
  3. Podejmujemy szybką decyzję.
  4. Kompletujemy niezbędne dokumenty i finalizujemy transakcję u notariusza.
Prawda, że proste? Jeżeli chcesz sprzedać swoją działkę szybko i bezpiecznie, nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już teraz!