Działka inwestycyjna 57 arów przy obwodnicy Opola

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
999 000 PLN , Pow. 5 702 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
5 702 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Opole Krzanowice , Jesiennych Liści
Numer oferty:
MES114818
Cena za m2:
175 PLN
Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 57,02 arów (5 702 m2) zlokalizowaną w Opolu Krzanowicach w najbliższym sąsiedztwie Obwodnicy Północnej Opola (okolice skrzyżowania obwodnicy z ul. Luboszycką).

Działka numer 664. Po włączeniu Krzanowic w obręb administracyjny m. Opola brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wokół funkcjonują firmy handlowo-usługowe. Dojazd do działki utwardzoną drogą szutrową od ul. Brzoskwiniowej oraz od ul. Jesiennych Liści. W drodze biegną wszelkie media: prąd, wodociąg, kanalizacja. W chwili obecnej w Krzanowicach trwa budowa sieci gazowej.

Działka o bardzo regularnym kształcie prostokąta - wymiary ok. 106 m szerokość x 54 m głębokość.

Atrakcyjna propozycja dla firm chcących uruchomić własną działalność gospodarczą z dogodnym dojazdem, w pobliżu obwodnicy Opola.

Zapraszam do kontaktu oraz bezpośredniej prezentacji oferty: Andrzej Zawisza (pod nadzorem licencji nr 22483), tel. 660 944 945, e-mail: andrzej@metropola.pl. W ramach oferty pomagamy także w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup nieruchomości. Więcej ofert na stronie www.metropola.pl. Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C.
Nieprawidłowy adres E-mail