Kariera

METROPOLA to profesjonalne biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z dużymi ambicjami na dynamiczny rozwój.
Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży nieruchomości lub chciałbyś je zdobyć, dołącz do naszego zespołu. Pracując z nami otrzymasz gotowy przepis na sukces.

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Twoje zadania:
  • Pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy pośrednictwa
  • Profesjonalna prezentacja nieruchomości
  • Kompleksowe przeprowadzenie transakcji sprzedaży i/lub wynajmu nieruchomości
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą i nienaganną prezencję
  • jesteś uczciwy i odpowiedzialny
  • jesteś samodzielny i doskonale zorganizowany w pracy
  • łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy
  • prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy na jej założenie
  • mieszkasz w Opolu lub w okolicach
Co oferujemy?
  • profesjonalne szkolenia branżowe, sprzedażowe oraz bieżące wsparcie merytoryczne
  • wysokie wynagrodzenie zależne od wyników sprzedażowych
  • dostęp do systemu CRM, zapewniającego efektywną pracę oraz zarządzanie ofertami
  • dostęp do ofert z rynku pierwotnego
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Nasi Specjaliści zarabiają średnio ponad 5 000 zł miesięcznie.
Zacznij zarabiać w nieruchomościach!

Wyślij CV na adres e-mail:
biuro[at]metropola.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.