O firmie

METROPOLA to licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (licencja nr 22483 wydana przez Federację Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości). Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Nasza specjalizacja to obsługa szeroko pojętego rynku nieruchomości mieszkaniowych, na którym działamy od 2017 roku. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Prowadzimy cały proces oraz załatwiamy wszelkie formalności.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dające naszym Klientom gwarancję przeprowadzenia każdej transakcji na rynku nieruchomości profesjonalnie, bez ryzyka utraty majątku.
Współpracujemy na bieżąco z kancelariami prawnymi, notariuszami, instytucjami finansowymi, ubezpieczeniowymi oraz oraz innymi podmiotami rynku nieruchomości, co zapewnia pomyślną finalizację nawet najbardziej skomplikowanej transakcji.

Obsługujemy zarówno rynek wtórny, jak i rynek pierwotny. Naszymi Klientami są osoby prywatne, małe i duże firmy oraz deweloperzy. Działamy głównie w Opolu i województwie opolskim, a inwestycje w nieruchomości prowadzimy wspólnie z naszymi Klientami na terenie całego kraju.
 
Zakres usług: